Pençe-Kilit bölgesinden acı haber! Piyade Üsteğmen Abdullah Köse şehit oldu

20 Kasım 2023 18:09

Milli Savunma Bakanlığı Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde bölücü terör örgütü mensupları ile girilen temasta Piyade Üsteğmen Abdullah Köse'nin şehit olduğunu, ilk belirlemelere göre 5 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı...

Pençe-Kilit bölgesinden acı haber! Piyade Üsteğmen Abdullah Köse şehit oldu?v=1

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde bölücü terör örgütü mensupları ile girilen çatışmada Piyade Üsteğmen Abdullah Köse'nin şehit olduğunu duyurdu.

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, "Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde, 20 Kasım 2023 tarihinde bölücü terör örgütü mensupları ile sağlanan temas sonucunda, kahraman silah arkadaşımız Piyade Üsteğmen Abdullah Köse şehit olmuştur. İlk belirlemelere göre 5 terörist temasta etkisiz hale getirilmiştir. Bölgede operasyonlar devam etmektedir. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz" ifadelerine yer verildi.

sehit-abdullah-kose.jpg

Pençe-Kilit bölgesinden acı haber! Piyade Üsteğmen Abdullah Köse şehit oldu

 

 

Yorumlar (0)
Hava Durumu
+7
°
C
H: +
L: +
Konya
Çarşamba, 04 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pe Cu Ct Pz Pt Sa
+ + + + + +10°
-2° -1° + +