Musa Aşcı'ya Kızılay'dan plaket

29 Mayıs 2022 18:44

Türk Kızılay Meram şubesi yönetimi kendilerine maddi ve manevi destek veren kişi ve kuruluşları ziyaret ederek onlara teşekkür plaketi takdim ediyor.

Musa Aşcı'ya Kızılay'dan plaket?v=1

Türk Kızılay Meram Şube Başkanı Mustafa Aydın ve yönetim kurulu üyeleri, AŞCILAR Gıda Sanayi ve Ticaret AŞ. Yönetim kurulu başkanı Musa Aşcı'yı ziyaret ederek başarılı çalışmaları ve Kızılay’a sağladığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim ettiler.

Türk Kızılay’ın dünya üzerindeki mazlumların ve  ihtiyaç sahiplerinin imdadına koşan bir yardım kuruluşu olduğunu ifade eden Türk Kızılay Meram Şube Başkanı Mustafa Aydın, “Türkiye’de ve dünyada, insani yardım hizmetinde model alınan, insanların en zor anlarında yanındaki kuruluş olmak vizyonuyla hareket eden Türk Kızılay, afetlerde ve olağan dönemde ihtiyaç sahipleri ve korunmasızlara yönelik yardım sağlamak, toplumda yardımlaşmayı geliştirmek, güvenli kan teminini gerçekleştirmek ve zarar görebilirliği azaltmak amacıyla faaliyetlerini yürütmektedir. Bu yolda en büyük destekçimiz hayırsever iş adamlarımız ve aziz milletimizdir. Bu gönüllülük seferberliğinde Konya’mızın gözde kuruluşu Aşcılar AŞ’den büyük katkı ve destek görmekteyiz. Kendilerine hem çalışmalarında hem de bu gönüllü hizmetlerinde başarılar diliyoruz” dedi. 

Türk Kızılay Meram şubesi olarak Ramazan ayı boyunca 1300 ailenin evlerine kadar gidilerek her gün sıcak yemek dağıttıklarının altını da çizen Başkan Aydın, bu örnek yardımları devam ettireceklerini ve Kurban bayramı öncesi de yine ihtiyaç sahibi ailelere bir kaç ay yetebilecek kahvaltı paketlerini ulaştıracaklarını sözlerine ekledi.

Aşcılar Gıda AŞ  Yönetim Kurulu Başkanı Musa Aşcı'da, Türk Kızılay Meram Şube yönetimine nazik ziyaretleri ve plaket takdimi nedeniyle teşekkür ederken, “Türk Kızılay’a destek olmak hepimizin en büyük ve asli görevi olmalıdır. Biz de şirket olarak maddi ve manevi bugüne kadar olduğu gibi Türk Kızılay’a destek olmaya devam edeceğiz."şeklinde konuştu. 

Yorumlar (0)
Hava Durumu
+7
°
C
H: +
L: +
Konya
Çarşamba, 04 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pe Cu Ct Pz Pt Sa
+ + + + + +10°
-2° -1° + +

Hacker Blog Oyun Hileleri Hack Haber Hack Forum Game Cheats Crack Forum Hack Haber