KONYAGİAD’dan Ramazan Erkoyuncu’ya ziyaret

5 Haziran 2022 22:52

KONYAGİAD Başkanı Gülvezir Korkmaz, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Başkan Ramazan Erkoyuncu’yu ziyaret etti.

KONYAGİAD’dan Ramazan Erkoyuncu’ya ziyaret?v=1

KONYAGİAD’dan Ramazan Erkoyuncu’ya ziyaret

 
Konya Genç İş İnsanları Derneği (KONYAGİAD) Başkanı Gülvezir Korkmaz, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte PANKOBİRLİK Genel Başkanı ve Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Erkoyuncu’yu makamında ziyaret etti. 

Görüşmede PANKOBİRLİK ve Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanlığı olağan genel kurulu sonucu başkanlığa seçilen Erkoyuncu’ya “hayırlı olsun” dileklerini ileten ve çalışmalarında başarı dileyen Korkmaz, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye’nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu-2021 sıralamasında en önlerde yer alan Konya Şeker A.Ş. ile Panagro Tarım Hayvancılık A.Ş’nin şehrin gurur kaynağı olduğunu belirtti. 

Her iki kuruluşun başarısından dolayı Erkoyuncu ve tüm yöneticiler ile çalışanlarını kutlayan Başkan Korkmaz, ‘‘Tarım ve sanayi kenti Konya’mızda şehir ekonomisinin lokomotifi olan Konya Şeker’in önümüzdeki süreçte de başarılarıyla adından söz ettireceğine olan inancımız tamdır. Başta Konya Şeker olmak üzere şehrimizin, bölgemizin, ülkemizin ekonomisine kattıkları güç için tüm firmalarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Hep söylüyoruz. Bizim en büyük gücümüz birliğimiz, beraberliğimiz ve kardeşliğimizdir’’ dedi. 

Başkan Ramazan Erkoyuncu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmalarını yakından takip ettiği KONYAGİAD’a başarılar diledi.
Yorumlar (0)
Hava Durumu
+7
°
C
H: +
L: +
Konya
Çarşamba, 04 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pe Cu Ct Pz Pt Sa
+ + + + + +10°
-2° -1° + +

Hacker Blog Oyun Hileleri Hack Haber Hack Forum Game Cheats Crack Forum Hack Haber