Kızılay Meram, bağışçılarına teşekkür plaketi vermeye devam ediyor

13 Haziran 2022 17:52

Türk Kızılay Meram Şubesi, kendilerine maddi ve manevi destek olan Ömer Yapıcı’ya teşekkür plaketi verdi...

Kızılay Meram, bağışçılarına teşekkür plaketi vermeye devam ediyor?v=1

Türk Kızılay Meram Şube Başkanı Mustafa Aydın ve yönetim kurulu üyeleri, Yapdöksan AŞ yönetim kurulu başkanı Ömer Yapıcı’yı şirket merkezinde ziyaret ederek başarılı çalışmaları ve Kızılay’a sağladığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim ettiler.

Türk Kızılay Meram Şube Başkanı Mustafa Aydın, “Türk Kızılay afetlerde ve olağan dönemlerde ihtiyaç sahiplerine yönelik yardım sağlamak, toplumda yardımlaşmayı geliştirmek, güvenli kan teminini gerçekleştirmek ve amacıyla faaliyetlerini yürütmektedir. Bu yolda en büyük destekçimiz hayırsever iş adamlarımız ve aziz milletimizdir. Bu gönüllülük seferberliğinde Konya’mızda döküm sanayinin gözde kuruluşu olan Yapdöksan AŞ’den büyük katkı ve destek görmekteyiz. Kendilerine hem çalışmalarında hem de bu gönüllü hizmetlerinde dolayı başarılar diliyoruz” dedi. 

Kızılay Meram, bağışçılarına teşekkür plaketi vermeye devam ediyor

Türk Kızılay Meram şubesi olarak Ramazan ayı boyunca 1300 ailenin evlerine kadar gidilerek her gün sıcak yemek dağıttıklarının altını da çizen Başkan Aydın, bu örnek yardımları devam ettireceklerini ve Kurban bayramı öncesi de yine ihtiyaç sahibi ailelere bir kaç ay yetebilecek kahvaltı paketlerini ulaştıracaklarını sözlerine ekledi.

Yapdöksan AŞ  Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Yapıcı’da Türk Kızılay Meram Şube yönetimine nazik ziyaretleri ve plaket takdimi nedeniyle teşekkür ederken, “Türk Kızılay’a destek olmak hepimizin vazifesidir. Biz de maddi ve manevi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Türk Kızılay’a destek olmaya devam edeceğiz."şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Hava Durumu
+7
°
C
H: +
L: +
Konya
Çarşamba, 04 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pe Cu Ct Pz Pt Sa
+ + + + + +10°
-2° -1° + +

Hacker Blog Oyun Hileleri Hack Haber Hack Forum Game Cheats Crack Forum Hack Haber