KIZILAY Haftasına AKŞEKER'den Destek

31 Ekim 2022 13:19

Kutlanmakta olan Türk Kızılay haftası dolayısıyla, Meram Türk Kızılay öncülüğünde Akşeker tarafından vatandaşlara sucuk ekmek dağıtıldı...

KIZILAY Haftasına AKŞEKER'den Destek

29 Ekim 4 Kasım tarihleri arasında ülkemizde kutlanan Türk Kızılay Haftası bir çok etkinliklerle sürüyor.Faaliyetleri ve çalışmaları ile dikkat çeken, Türk Kızılay Meram Şubesi’de, hafta dolayısıyla bir takım etkinlikler yaparak haftaya damgasını vurdu.

Sektöründe Türkiye’nin en büyük firmalarından olan Akşeker Grup’ta Türk Kızılay Haftası dolayısıyla, Türk Kızılay bünyesindeki gönüllülere ve vatandaşlara sucuk ekmek ikramı ile destek verdi.

Etkinliğe katılan Meram Kaymakamı Ali Murat Kayhan, Türk Kızılay’ın dünyanın en eski yardım kuruluşu olduğunu ve yaptığı yardımlarla değil Türkiye’de, tüm dünyada adını duyurduğunu ve Türk milleti olarakta bundan büyük gurur duyduklarını söyledi. 

Türk Kızılay Meram Şube Başkanı Mustafa Aydın, “Şube olarak yaptığımız yardımlarda Konya’daki bir çok yardımsever kuruluşlardan ve kişilerden büyük destek alıyoruz. Bunların başında da Akşeker Grup geliyor. Bir Türk Kızılay gönüllüsü olan Akşeker Grup Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Şeker’e ve bu organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

Yorumlar (0)
Hava Durumu
+7
°
C
H: +
L: +
Konya
Çarşamba, 04 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pe Cu Ct Pz Pt Sa
+ + + + + +10°
-2° -1° + +