Spor Haberleri
“Görevimi yaptım”
6 Şubat 2019 15:48

Konyaspor’un başarılı file bekçisi Serkan kırıntılı takımının kazanmasında katkısının olmasından büyük gurur duyduğunu söyledi...

“Görevimi yaptım”
PAYLAŞ
A
Haberi Oku

Kırıntılı zaman zaman her kalecinin başına bu tür olayların gelebileceğini belirterek; “Bursaspor maçında yaşadığım durum her kalecinin başına gelebilir. Takımımın başarısı için elimden geleni her zaman ve her yerde yapmaya hazırım. Şanslı bir günümdeydim penaltıyı kurtararak arkadaşlarımın moral ve motivasyonunu yükselterek başarılı olmamızda katkım olduysa ne mutlu” dedi.

İyi mücadele ettik

Takım olarak iyi mücadele ettiklerini kaydeden başarılı eldiven sözlerini şöyle sürdürdü: “Bursa’da kritik bir  doksan dakikaya çıktık. Takım olarak hocamızın istediklerini sahaya yansıtmaya çalıştık ve başarılı olduğumuza inanıyorum. Onanan futbola bakıldığında maçı koparabileceğimiz pozisyonlar yakaladık ama şans yanımızda olmayınca bunu gerçekleştiremedik.”

Hocamız çok anlayışlı

Teknik direktör Aykut Kocaman’la ilgili açıklamalarda bulunan Serkan Kırıntılı: “Hocamız her maç için bizi ayrı hazırlıyor. Rakip takımı analiz ettikten sonra bütün takımla ayrı ayrı ilgilenerek sahada ne yapmamız gerektiğini söylüyor ve bize çok güveniyor. Bizde onun güvenini boşa çıkarmamak için elimizden geleni yapıyoruz. Hocamız muhteşem bir insan. Her futbolcunun birlikte çalışmak isteyeceği birisi. Şimdilik bu şans bize güldü” dedi.

HABER-FOTOĞRAF: ATİLLA KOCAOĞLU

Yorumlar (0)