Ekonomi Haberleri
Çelikkayalar da indirim uygulayacak
11 Ekim 2018 17:08

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı” ile ilgili olarak Çelikkayalar Alışveriş Merkezleri Genel Müdürü Ali Kaya'da bir açıklama yaptı...

Çelikkayalar da indirim uygulayacak
PAYLAŞ
A
Haberi Oku

Çelikkayalar Alışveriş Merkezleri Genel Müdürü Ali Kaya, "Hazine ve  Maliye Bakanlığımız tarafından başlatılan 'Enflasyonla Topyekun Mücadele  Programı"nı Konya'nın yerel bir marketi olarak destek vereceklerini, son dönemde memleketimizin karşı karşıya olduğu sıkıntılı günlerin üstesinden hep birlikte  gelebileceğimize inandığımız için bu projeye Çelikkayalar AVM olarak katılacaklarını söyledi.

Çelikkayalar Alışveriş Merkezleri Genel Müdürü Ali Kaya konuylailgili olarak  şu açıklamayı yaptı: 

 "Sayın bakanımızın açıklamasından sonra biz de Çelikkayalar şirketleri olarak yaşanan sıkıntı ve enflasyonun yükselmesinin ardından  Ticaret Bakanlığı ile sürekli irtibat halindeydik. Tabii ki Sayın bakanın açıklamasının ardından hemen harekete geçerek gerekli işlemlerimizi hazırladık. Konya’dan ilk olarak bu kampanya  katılmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Devletimizin ve milletimizin yanında olmak bizim için asli bir görevdir. Çelikkayalar olarak yüzde 10 indirim yaparak  Konya’dan ses verdik. Çelikkayalar bu şehrin bir markasıdır. Marka olmak da bu tür sıkıntılı günlerde taşın altına elini koymak demektir. Yerel market zinciri olarak Türkiye’de bu  projeye ilk destek vermek bizim için de bir onurdur" dedi.

Kaya, yıl sonuna kadar yapılacak olan 60 üründe yüzde 10 indirim için çalışmalara başladıklarını bugün yarın hemen indirime başlayacaklarını da ifade etti.

Yorumlar (0)