Konya Haberleri
‘Biz Bize Yeteriz Türkiye’ kampanyasına bir destekte Kamuran Tekin’den
13 Temmuz 2020 23:53

İnşaat sektörünün öncü isimlerinden Kamuran Tekin sektöründeki başarısının yanı sıra hayırsever kimliği ile de ön plana çıkıyor. Son olarak Mengene Caddesinde özel bir proje ile gündeme gelen Kamuran Tekin, Covit 19 salgın sürecinde Devletimiz tarafından başlatılan ‘Biz Bize Yeteriz Türkiye’ kampanyasına destek verdi...

‘Biz Bize Yeteriz Türkiye’ kampanyasına bir destekte Kamuran Tekin’den
PAYLAŞ
A
Haberi Oku

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covit 19 un ekonomik etkilerinin tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizide etkilediğine dikkat çeken Tekin, “ ülke olarak zor süreçlerden geçmekteyiz. Bu süreçlerin hem yurtdışı hem de yurtiçi etkenleri var. Sağlık olarak tedbir ve hassasiyetle atlatacağımız bu sürecin ekonomik etkilerinden de dayanışma ve yardımlaşma ile atlatılması gerekmektedir. Maalesef ki virüs sadece sağlığımızı etkisi altına almadı. Aynı zamanda birçok sektör bu dönemde ciddi zararlar gördü. Devletimizin hem bireylere hemde sektörlere desteğini takdir etmekteyim. 

Yanlız biz iş insanlarıda böyle günlerde taşın altına elimizi koyarak üzerimize düşen görevleri yerine getirmeliyiz. Devletimizin başlattığı destek çağrısına kulak verip herkes ekonomik gücü doğrultusunda yardım etmelidir. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da elimden gelen desteği yapmaya hazırım “ dedi.

Yorumlar (0)