Konya Haberleri
Başkan Özaltun’dan bebek sahibi olan gaziye ziyaret
11 Ocak 2018 10:01

Başkan Özaltun’dan bebek sahibi olan gaziye ziyaret

Başkan Özaltun’dan bebek sahibi olan gaziye ziyaret
PAYLAŞ
A
Haberi Oku
Konya’nın Beyşehir İlçe Belediye Başkanı Murat Özaltun, Güneydoğu Harp Malulu Gazisi Ahmet Taşkın’ın yeni doğan bebeğini ziyaret ederek hediye seti verdi.
İkinci kez baba olmamın mutluluğunu yaşayan 34 yaşındaki Güneydoğu Harp Malulu Gazisi Ahmet Taşkn’ı İlçe Kaymakamı Yusuf Özdemir, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı Yalçın Urlu ziyaret etti. Gazisi Ahmet Taşkın, ziyarete gelen kaymakama, belediye başkanına ve ilçe garnizon komutanına teşekkür ederek, çok mutlu olduklarını söyledi.
Belediye Başkanı Murat Özaltun, gazi Taşkın’a ve ailesine, bebeğin yaşının uzun, bahtının açık olması dileklerinde bulunarak, “Beyşehir Belediyesi olarak sosyal projelerimiz devam ediyor. Bu kapsamda Beyşehir’de yeni doğan ailelerin evlerini ziyaret ederek onlara hediye seti veriyoruz. Bizim yeni doğan bebekleri takip edebilme gibi bir durumumuz yok, eğer aileler belediyemize haber verirlerse biz de onlara hediyelerini verme fırsatı buluruz. Güneydoğu gazimiz Ahmet Taşkın’a da hayırlı uğurlu olsun diyor, bebeğe Yüce Yaradan’dan sağlıklı uzun ömürler diliyorum. İnşallah vatana millete hayırlı bir evlat olur” dedi.

Yorumlar (0)